Förtroendevalda

 


Styrelsen 2020. Nerifrån och upp: Helena, Nadine, Erik, Kristina, Sophia, Martin.

Ordförande
Erik Stenund
erik.stenund@regionostergotland.se

Kassör
Helena Magnusson
helena.magnusson@skane.se

Vetenskaplig sekreterare
Kristina Tedroff
kristina.tedroff@ki.se

Facklig sekreterare
Sophia Boivie
sophia.boivie@sll.se

Neuropediater under utbildning
Nadine Wendt, tjänstledig
Ersättare: Sofia Båtelson
sofia.batelson@sll.se

Webmaster
Martin Jägervall
martin.jagervall@kronoberg.se

 

Valberedare
Annika Danielsson
annika.danielsson@sll.se

Magnus Nilsson
magnus.non@telia.com


Revisor

Mikael Lundvall
mikael.lundvall@sll.se

 


access_time 2020-02-27 10:56:04